TANČÍME HLAVNĚ SRDCEM

Taneční škola MAYA se aktivně věnuje výuce latinsko-amerických (samba, chacha, rumba, paso doble, jive), standardních (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep) a dalších společenských tanců (polka, mazurka, salsa, rock'n'roll a další). Otevírá lidem pomyslné dveře a provádí je po parketu tanečního světa, po prknech, která znamenají nejen svět, ale zejména krásu a radost z pohybu, a umožní Vám se odreagovat a prožít nezapomenutelné chvíle strávené svěžím tancem. 

Pro celý MAYA tým je nejdůležitější, aby každý tanečník či tanečnice tančili hlavně srdíčkem a těšili se z každého tanečního kroku a pohybu, jež se naučí. :-)

Neváhejte a obraťte se na nás, protože tančit můžeme v každém věku a ne až zítra či příští týden, ale NYNÍ je právě ten nejlepší čas s tancem začít. V MAYE se nejen naučíte tančit, ale také si tanec díky našim lektorům užijete a zamilujete. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce a předávání Vám energie a nadšení z tance, jenž je pro nás srdeční záležitostí.

V MAYE učíme tančit nejen děti ve věku od 3 do 15ti let, ale zaměřujeme se i na výuku mládeže, dospělých tanečních párů, jednotlivců či vedeme hodiny Latino, které jsou vyhrazeny pouze ženám. S oblibou se rádi věnujeme i budoucím novomanželům, kteří chtějí svůj první novomanželský tanec oživit okouzlujícím a nezapomenutelným tanečním zážitkem na jejich společné cestě životem. 

Taneční škola MAYA tančí pod taktovkou Marie Linhartové, která se tanci věnuje již šestnáct let. Je držitelkou výkonnostní třídy A v latinskoamerických tancích, certifikovaná lektorka pro předškolní výuku dětí a kvalifikovaný pedagog.

V taneční výuce dětí, mládeže i dospělých má mnohaletou zkušenost. Jejími kurzy prošlo více než čtyřista spokojených tanečníků a tanečnic.

MAYA TEAM


Kristýna Dvořáková


Pavla Isternitzová


Petra Hošková


Kateřina Jirků


Adéla Příhodová